1 Person
 • 1 Person
 • 2 Persons
 • 3 Persons
 • 4 Persons
 • 5 osób
 • 6 osób
 • 7 osób
 • 8 osób
 • 9 osób
 • 10 osób

NAJMŁODSI

ATRAKCJE DLA NAJMŁODSZYCH


 

 • Centrum Hewelianum – gdańskie centrum nauki 

Centrum Hewelianum to miejsce, w którym zatopicie się w niesamowitym świecie nauki. Podczas spaceru i zabawy na czterech interaktywnych wystawach dowiecie się jak powstaje diament, czy ziemia jest okrągła, jak Eskimosi budują igloo, ile lat mają nasze uszy, rozwiążecie wiele naukowych zagadek i zgłębicie tajemnice świata. Na dzieci czeka m.in. Laboratorium Pana Kleksa i kreatywny plac zabaw. Można również wziąć udział w warsztatach organizowanych na terenie Centrum. Centrum położone jest na Górze Gradowej, z której roztacza się przepiękny widok na Gdańsk.

Adres: ul. Gradowa 6, 80-802 Gdańsk

Polecamy zakup biletów online.
Szczegóły na stronie: www.hewelianum.pl

 

 • Centrum Nauki Experyment Gdynia 

Interaktywne centrum nauki dla dzieci i młodzieży, ale z pewnością i dorośli dobrze się tu pobawią. Kilka tematycznych interaktywnych wystaw zachęci do eksperymentowania, doświadczania i poznawania otaczającego nas świata w atrakcyjny sposób. W Centrum odbywają się również ciekawe warsztaty i spotkania zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Zabawa w Experymencie dostarczy mnóstwo niezapomnianych doświadczeń, z pewnością będziecie tu wracać.

Adres: aleja Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia

Więcej informacji: experyment.gdynia.pl

 

 • Plac zabaw – Kraina zabawy w Gdańsku 

Plac zabaw zlokalizowany jest w Parku Nadmorskim im. R. Reagana Jest to największy plac zabaw nie tylko w Trójmieście lecz na całym Pomorzu. Jego powierzchnia zajmuje cały hektar a jego dodatkową zaletą jest położenie w niewielkiej odległości od plaży. Na terenie placu znajdziecie niezliczone ilości drabinek, huśtawek, pomostów i innych konstrukcji, na których dzieciaki będą mogły przeżywać swoje najwspanialsze przygody. W Krainie Zabawy organizowane są Rodzinne festyny i pikniki, latem działa Klub Tygryska. Obok placu zabaw znajduje się również Skate Park.

Adres: ul. Dąbrowszczaków 80-373, 80-365 Gdańsk

Więcej informacji na stronie: www.sportgdansk.pl/obiekty/kraina-zabawy

 

 Zoo w Oliwie 

Oliwskie Zoo oferuje nam poznanie wielu gatunków zwierząt. Wycieczka do tego zoo pozwoli dziecku przyswoić dużą ilość wiedzy na temat swoich ulubionych zwierzątek. Mogą popatrzeć na słonie, lwy, pingwiny, żyrafy a nawet pogłaskać i nakarmić kozy i owce. Oprócz podziwiania zwierząt w klatkach jest jeszcze opcja zabawy ze zwierzątkami z Małego Zoo oraz kucykami, na których maluchy mogą pojeździć. Bilet wstępu kosztuje od 10 do 15 zł.

Adres: ul Karwieńska 3, 80 – 328 Gdańsk, tel: 58 552 00 41/42

Więcej informacji na stronie: www.zoo.gda.pl

 

 • Akwarium Morskie w Gdyni 

W Gdyńskim Akwarium czekają na nas rybki i inne stworzonka morskie z całego świata. Spacer pomiędzy kolorowymi akwariami przenosi nas pod wodę, a Sala Bałtycka pozwala lepiej poznać każdy zakątek naszego Morza. Uwaga! Dzieci będą miały okazję poznania uwielbianego przez nie Nemo, znanego również jako Błazenek. W gdyńskim Akwarium podziwiać możemy też przepiękną florę i faunę rafy koralowej. Wizyta w takim miejscu pełni rolę edukacyjną i pobudza wyobraźnię. Rozbudza ciekawość i zainteresowanie tym, co właściwie dzieje się pod wodą. Bilety kosztują od 16 do 24 zł.

Adres: al. Jana Pawła II 1 81-345 Gdynia +48 587 326 601

Szczegóły na stronie: akwarium.gdynia.pl

 

 

 • Rodzinne Aquapark Sopot 

Kilkaset metrów basenów, strefa malucha, brodziki dla dzieci, zjeżdżalnie, baseny płytkie i głębokie. Wspaniała zabawa dla całej rodziny, doskonała oferta dla dzieci i dorosłych.

Adres: Zamkowa Góra 3-5, Sopot, tel. 58 555 85 23

Cennik i godziny otwarcia na stronie: www.aquaparksopot.pl​

 

 • Aquapark Reda 

Najnowszy i najbardziej imponujący obiekt na mapie basenowej Trójmiasta i okolic. W Aquaparku przeżyjecie prawdziwie morskie przygody w baśniowej atmosferze. W parku jest niesamowicie dużo ciekawych zakątków… Jest basen zamkowy z postumentem morskiego potwora i gigantycznym wiadrem wylewającym 400 l wody, zatoka piratów, czyli okręt piracki, na którym znajduje się aż siedem małych zjeżdżalni i armatki wodne, zjeżdżalnia Slide Shark z prawdziwymi rekinami, która kończy się w zamkowym skarbcu, czyli w zaczarowanym złotym basenie… Nie sposób wymienić wszystkiego co czeka na Was w tym miejscu!

Adres: ul. Morska 5, Reda, tel. 58 3823500

Cennik na stronie: aquaparkreda.pl

 

 • Rodzinny Park Rozrywki – Port Brzeźno

Atrakcje dla dzieci i całej rodziny, niesamowita zabawa na wysokości. W parku znajdują się 3 trasy o zróżnicowanym stopniu trudności, Strefa Zabaw – Mini Park, w którym znajdują się proste trasy linowe urozmaicone tunelami, siatkami, domkami i mostkami dla najmłodszych. Dzieci i osoby niepełnoletnie mogą bawić się w Parku tylko pod opieką lub z pisemną zgodą rodzica lub opiekuna. Park znajduje się w nadmorskiej okolicy, niedaleko molo w Brzeźnie. Park jest czynny w sezonie wiosenno-letnim, istnieje możliwość otwarcia parku dla min. grupy 8 osób poza sezonem, po wcześniejszym uzgodnieniu.

Adres: Gdańsk, Deptak do molo w Brzeźnie na przedłużeniu Al. Jana Pawła II (Wejście A)​

Więcej informacji na stronie: portbrzezno.pl

 

 • Plac zabaw na plaży Gdynia 

Zlokalizowany na samej plaży w centrum Gdyni, czynny cały rok. Świetnie miejsce do zabawy dla dzieci małych i nieco strasznych. Na terenie placu znajdziecie huśtawki, karuzele, zjeżdżalnie, piramidę wspinaczkową, ściankę wspinaczkowa, domki, lokomotywę i mnóstwo innych fajnych zabawek. A cały plac jest jedną wielką piaskownicą.

Adres: Miejska Plaża w Gdyni, ul. Zawiszy Czarnego

 

 • Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World 

Kilkaset metrów dobrej zabawy – największa w Trójmieście i okolicach sala zabaw. Nowoczesny kilkupoziomowy plac zabaw rozmieszczony na kilku poziomach. Znajdziecie tam m.in.: zjeżdżalnie, tunele, boiska, tory przeszkód, mini ściankę wspinaczkową itp. Wydzielona strefa malucha dla dzieci 1-3 W czasie wizyty w Loopy’s wasze pociech doświadczą mnóstwo atrakcji zarówno ruchowych jak i emocjonalnych.

Adres:  Al. Grunwaldzka 229, 80-266 Gdańsk

Więcej informacji loopys.pl/gdansk

Korzyści z rezerwacji

Benefits of direct booking!

 • Free of charge baby set during your stay
 • One-day bike rental for 4 ppl
 • Priority prior check in ( if possible)

 

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close