Najlepsze ceny. Najlepsze oferty.

Obsługa Apartamentów

Lion Apartments

Dzięki zdobytej w ciągu 10 lat bazie Klientów mamy ugruntowaną pozycję na trójmiejskim rynku i wysokie oceny na portalach, tj. Booking.com czy Google. Nasz personel przeprowadzi Cię przez wszystkie procesy związane z krótkoterminowym oraz całorocznym najmem Twojej własności. Stale monitorujemy ceny i dopasowujemy je do zmieniających się realiów. Pomożemy Ci pozyskać najemcę, zajmiemy się kwestiami finansowymi i technicznymi. Nasz własny serwis sprzątający i techniczny zadba o porządek oraz o najwyższy standard pobytu zameldowanych Gości. Co więcej, Twoi najemcy będą pod całodobową opieką.

Nasze wypracowane standardy
Zależy nam na tym, aby pobyt naszych Gości był jak najbardziej komfortowy i niezapomniany, aby nasze Apartamenty i serwis sprawił, że poczują się wyjątkowo i będą chcieli ponownie nas odwiedzić. W każdym z naszych Apartamentów Goście znajdą: wysokiej Jakości hotelową pościel I komplet ręczników dla każdego Gościa (duży kąpielowy oraz średni), ponadstandardowe wyposażenie kuchni: ekologiczne ekspresy do kawy (przelewowe), zapas kawy oraz herbaty, cukier i podstawowe przyprawy do gotowania, nielimitowanekostki do zmywarki, ręcznik kuchenny, ponadstandardowe wyposażenie łazienki: dedykowany ręcznik do rąk. mydłow płynie, papier toaletowy na całą długość.

Aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów zatrzymujących się w Apartamentach klasy premium zapewniamy dedykowane wyposażenie: komplementarna butelka wody lub wino na powitanie, wysokiej jakości szlafroki oraz kapcie hotelowe, sprzątanie Apartamentu na życzenie Gości podczas dłuższych pobytów.
Dedykowana oferta dodatkowa
Opiekujemy się każdym klientem od momentu rezerwacji budując długotrwałe relacje. Z doświadczenia wiemy, że każdy z naszych Gości ma inne potrzeby. Gościmy zarówno rodziny, grupy znajomych, zakochanych jak i delegacje służbowe. Aby wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom nieustannie wzbogacamy nasza ofertę serwisu i usług dodatkowych: współpracujemy z najlepszymi sopockimi restauracjami, gdzie nasi Goście mogą się udać na wyśmienite śniadanie z dedykowana zniżką dla klientów Lion Apartments, realizujemy życzenia specjalne naszych Gości - zwiedzanie, melexem z przewodnikiem, „piknik na plaży", kwiaty w apartamencie, śniadanie do łóżka, balonowe niespodzianki w pokoju, współpracujemy z wybranymi SPA&Wellnes, oferując dedykowane voucheryi pakiety, zamawiamy transport lotniskowy realizowany nowoczesną flotę.
Rozbudowane kampanie marketingowe
Wiemy jak ważne są działania marketingowe. W przeciwieństwie do naszej konkurencji, nie kończymy działań na jednej sesji zdjęciowej. Nasze działania promocyjne są nietuzinkowe, a dzięki zastosowaniu nowoczesnych narzędzi marketingowych jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku najmu krótkoterminowego.

Współpracujemy z najlepszymi fotografami i specjalistami od marketingu, którzy codziennie zajmuję się wsparciem sprzedaży oraz wzbogaceniem naszej oferty. Cyklicznie zlecamy realizację filmów promocyjnych Apartamentów z naszej oferty, wirtualnych spacerów czy dedykowanych folderów.
Dlaczego Lion Apartments?
Zdejmiemy z Właściciela wszystkie troski związane z opieką nad powierzonym apartamentem. Dodatkowo doradzimy wybór nowej inwestycji oraz urządzenie jej i przygotowanie, tak aby nie tylko spełniała wymagania najbardziej wymagających klientów, ale również wyróżniała się na tle konkurencji. Zadbamy i przejmiemy każdy aspekt komunikacji z Gościem Państwa własność będzie utrzymana na najwyższym poziomie. Posiadamy 10-letnie doświadczenie. W ciągu tego czasu pozyskaliśmy bazę stałych Klientowi ugruntowaliśmy pozycję na Trójmiejskim rynku.
Dlaczego Lion Apartments?
Nasz własny serwis sprzątający zadba o porządek oraz najwyższy standard pobytu zameldowanych Gości Stan techniczny sprawdzi nasz "Złota Rączka". Co więcej, Państwa najemcy będą pod całodobową opieką. Stale monitorujemy ceny i dopasowujemyje do zmieniających się realiów. Pomożemy Państwu pozyskać najemcę, zajmiemy się kwestiami finansowymi. Do każdego Inwestora podchodzimy indywidulanie i przygotowujemy spersonalizowaną ofertę współpracy. Usiądźmy i porozmawiajmy o Państwa oczekiwaniach i wypracujmy wspólne korzyści. Nie trzymamy się szablonów.

Biuro obsługi (recepcja) w Centrum Sopotu, otwarte przez 7 dni w tygodniu. Znamy się na swojej pracy i dbamy o najdrobniejsze szczegóły. Nasze Apartament uzyskują jedne z najwyższych opinii w serwisie booking.com, stronie google.com - Dbamy o Państwa własność jak o swoją własną.
Formalne informacje dotyczące współpracy
Nasza prowizja wynosi 33% netto (dla przykładu: uzyskany został utarg brutto w wys. 1000 zł. —> 926 zł. netto (8% VAT). Kwota netto podlega podziałowi: 33% LION oraz 67% właściciel. Jeżeli są Państwo"VAT-owcanni". to wystawiacie Państwo FV z 8 % VAT. Nasza wynagrodzenie pokrywa wszelkie prowizje z portali pośredniczących tj. booking.com, Airbnb, hotels.com itp. Opłata roczna za obsługę nieruchomości w kwocie 1000 zł netto.

Opłata ta obejmuje drobne prace remontowe oraz ich nadzór oraz wumiana zużytego sprzętu np.: przykręcenie gniazdka, wymianę żarówek, baterii do pilota, wymiana patelni, deski do krojenia, czy stłuczonej zastawy stołowej oraz roczne pranie ta pi cerki (kanapa, zasłony), wymiany filtrowi worków do odkurzacza, filtrów do wentylacji oraz obecność naszego personel u na przeglądach kominiarskich, pieców etc.
Formalne informacje dotyczące współpracy
Ceny - działamy dynamicznie i codziennie modyfikujemy ceny. To pozwala nam maksymalizować utargi i obłożenie w Państwa apartamencie. Bierzemy pod uwagę takie czynniki jak: aktualne obłożenie w Trójmieście, sezon, dzień tygodnia, warunki pogodowe, odbywające się wydarzenia, dni świąteczne. Na Państwa życzenie możemy wprowadzić bariery cenowe.

Zapewniamy dostęp do systemu on-line z podglądem 24/7 do grafiku rezerwacji oraz cen. Podczas trwania współpracy Inwestorzy mogą korzystać ze swojego Apartamentu.
Jak zacząć?
Skontaktuj się z nami i podpisz umowę. Zorganizujemy profesjonalną sesję fotograficzną. Rozpoczniemy działania marketingowe i pozyskamy rezerwacje. Wyślemy rozliczenie i zarobione środki na Twoje konto!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Zapraszamy Państwa do niezobowiązującej rozmowy. Z chęcią opowiemy o tym jak pracujemy i podzielimy się naszym doświadczeniem. Współpracuj z nami i osiągaj wyższe zyski z inwestycji.

Tel.: +48 535 608 688
E-mail: karolina@lion-apartments.pl