Najlepsze ceny. Najlepsze oferty.

ROZGOŚĆ SIĘ NA DŁUŻEJ
W NASZYCH APARTAMENTACH

Lion Apartments

Dla tych, co planują bez pośpiechu poznać wszystkie zakątki Trójmiasta. Dla tych, którzy nie załatwią wszystkich zawodowych spraw w ciągu tygodnia. Dla tych, którzy zakochali się w Trójmieście i postanowili tu zostać na dłużej...

JAK W DOMU
Każdy powód jest ważny, aby podczas pobytu w Trójmieście mieszkać wygodnie i komfortowo. Poza wygodnym mieszkaniem liczy się również dogodna lokalizacja, która szczególnie dla gości bez znajomości miasta, może okazać się zbawienna. Pomyśl, czego może Ci brakować, kiedy mieszkasz poza domem? Wygodnego łóżka, Netflixa, miejsca do pracy, a może dużej lodówki czy wanny z hydromasażem? Większość z tych rzeczy możemy Ci zapewnić, ponieważ nasze apartamenty są dostosowane do potrzeb gości, którzy chcą zostać na dłużej.
O nas
ZALETY LION APARTAMENTS
Dla Twojej drugiej połówki, Twoich dzieci, Twojego chomika i psa. Dla Twojego stylu życia. W Lion Apartaments mieszkasz tak, jak lubisz i robisz swoje. Bo my robimy resztę!

Zalety: internet w cenie, przyjaźni zwierzętom, umeblowane apartamenty, przyjaźni środowisku, przejrzyste warunki najmu, komfortowo zaprojektowane wnętrza, profesjonalna obsługa, parkingi, szeroki wybór lokalizacji, obsługa techniczna.
Rezerwuj
Sopocki Dom Nieruchomości
W trosce o najwyższą jakosć usług stworzyliśmy nową markę która w pełni zaspokoi oczekiwania naszych klientów. Bazując na kilkuletnim doświadczeniu w zarządzaniu nieruchomościami z chęcią pokażemy Tobie jak łatwo jest zacząć inwestować w nieruchomości i czerpać z nich korzyści.

Zastanawiasz się jak zacząć?
Odkryj więcej
Długi Najem
Wszystkie apartamenty długiego najmu zostały wyposażone zgodnie z najwyższymi standardami, umożliwiającymi komfortowy wypoczynek oraz dogodne warunki pracy lub nauki.

Lista apartamentów: Gdynia Central "OSLO", Gdynia Yacht Park, Aquarius II, Muszelka, Mewa DELUXE, Mewa II, AMALFI - Family Stay, NORD STAR - Morski, Provance, Marrakesz, Portofino, Scandi Love III.
Rezerwuj