Najlepsze ceny. Najlepsze oferty.

Usługi dodatkowe

Lion Apartments

Cieszymy się, że będziesz u nas Gościć i nie możemy doczekać się Twojego przyjazdu. Chcemy aby Twój pobyt z Lion Apartamenty był jak najbardziej komfortowy i niezapomniany, aby nasze Apartamenty i serwis sprawiły, że poczujesz się jak w domu. Wiemy, że każdy z naszych Gości ma inne potrzeby. Niezależnie, czy planujesz przyjazd w pojedynkę, z ukochaną czy też z rodziną, aby wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom przygotowaliśmy szereg usług dodatkowych i udogodnień w naszych apartamentach. Zapoznaj się z naszą ofertą i dopasuj ją do swoich potrzeb!

PIKNIK NA PLAŻY Z UKOCHANĄ OSOBĄ
Wyjątkowe chwile warte są wyjątkowej oprawy. Jeśli szukasz niezwykłego pomysłu, aby sprawić radość i niespodziankę ukochanej osobie, piknik na plaży to doskonały pomysł. Niezapomniana nadmorska sceneria, romantyczna atmosfera i przygotowany specjalnie dla Was kosz sprawią, że wspólnie spędzone chwile na długo zapiszą się w pamięci.Tą wyjątkową niespodziankę mogą Państwo zamówić z jednodniowym wyprzedzeniem. Nasz zespół będzie miał wówczas czas na przygotowanie pakietu do odbioru wraz z kocykiem plażowym. Kosze piknikowe przygotowaliśmy dla Państwa w wersji wytrawnej oraz na słodko. Na Państwa życzenie możemy przygotować także indywidualny zestaw zgodnie ze wskazaną prośbą.
KOSZE PIKNIKOWE
Wersja wytrawna: bagietka, grissini, oliwki, musujące Prosecco, zestaw serów, hummus.

Wersja na słodko: owoce sezonowe, croissanty, dżemik, Nutella, musujące Prosecco, owoce.
DEKORACJE APARTAMENTU
Jest wiele powodów, dla których warto świętować! Dlatego chętnie pomożemy w zorganizowaniu niespodzianki dla bliskiej Ci osoby i udekorujemy Apartament specjalnie na Wasz przyjazd Zorganizujemy romantyczny wieczór, idealne urodziny lub prezent dla rodziców – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Elementami dekoracji mogą być balony z helem w kształcie serc, w formie cyfr bądź napisów. Ozdoby idealnie sprawdzą się w połączeniu z niespodzianką czekającą w apartamencie w postaci: schłodzonego Prosecco, tortu, czy pięknego bukietu kwiatów. Taka niespodzianka na pewno sprawi, że Wasz pobyt będzie, jak z bajki! Urodzinowy lub romantyczny bukiet balonów – 300 PLN. Niespodzianka może zostać przygotowana w wersji standardowej bądź zgodnie z Twoimi wytycznymi. W celu organizacji niespodzianki prosimy o kontakt z naszym zespołem minimum 4 dni przed przyjazdem.
NIESPODZIANKA W APARTAMENCIE
Bukiet kwiatów, odpowiednio schłodzone Prosecco, balony,a może coś słodkiego? Na pewno niespodzianka w takiej postaci sprawi, że obdarowanaosoba poczuje się wyjątkowo. Nasz zespół chętnie pomoże Ci w przygotowaniu zadba o każdy szczegół. Zamówiona Niespodzianka będzie na Was czekać w widocznym miejscu po wejściu do Apartamentu.

Schłodzone Prosecco – 150 PLN
Bukiet kwiatów – od 200 PLN
Tort – od 200 PLN

W celu organizacji niespodzianki prosimy o kontakt z naszym zespołem minimum 4 dni przed przyjazdem.
PÓŹNY PRZYJAZD
Zameldowanie odbywa się od godz. 16:00 - 20:00. Jeżeli nasi Goście planują przyjechać w późniejszych godzinach, uprzejmie prosimy o poinformowanie RECEPCJI. Wówczas otrzymają Państwo od nas informacje do samodzielnego zameldowania za pomocą wiadomości SMS.

Poinformuj nas o godzinie swojego przyjazdu: kontakt z recepcją: sopot@lion-apartments.pl lub tel. +48 511 813 055
PÓŹNE WYMELDOWANIE
Wymeldowanie odbywa się do godz. 11:00.

Jeżeli zależy Ci na późniejszym wyjeździe, potwierdź z RECEPCJĄ taką możliwości - obowiązuje dodatkowa opłata:
- do godz. 14:00 - koszt 150 PLN
- po godz. 14:00 - koszt zgodnie z dobową stawką cenową za apartament.

W celu potwierdzenia skontaktuj się z nami: sopot@lion-apartments.pl lub tel. +48 511 813 055
TRANSFER Z / NA LOTNISKO
Oferujemy naszym Gościom transfer z/na lotnisko oraz wycieczki prywatnym samochodem mieszczącym wygodnie do 8 osób.

Cennik transferu z lotniska w Gdańsku:
- do 3 osób 150 PLN / w jedną stronę grupy
- 4-8 osób 180 PLN / jedną stronę

W celu rezerwacji prosimy o kontakt z recepcją: sopot@lion-apartments.pl lub tel. +48 511 813 055
UDOGODNIENIA DLA DZIECI
Specjalnie z myślą o rodzinnych pobytach, jesteśmy przygotowani na przyjazdy naszych najmłodszych Gości. Dysponujemy pełnym zestawem dla maluchów w skład którego wchodzi: lóżeczko turystyczne wraz z materacykiem i pościelą dla dzieci do lat dwóch (wymiary: 125/ 71/ 77 cm), fotelik do karmienia, wanienka, podest do umywalki (na życzenie).

Jednorazowy koszt zestawu to 100 PLN.

Napisz do nas: sopot@lion-apartments.pl lub tel. +48 511 813 055 w celu zamówienia usługi.
DODATKOWE SPRZĄTANIE
Pobytom powyżej 5 dni przysługuje jedno darmowe sprzątanie wraz ze zmianą ręczników w cenie. Dla Gości, którzy życzą sobie dodatkowe sprzątanie oraz wymianę pościeli i ręczników podczas pobytu, nasz serwis na życzenie zrealizuje taką usługę.

Koszt dodatkowego sprzątania od 160-250 PLN.

Napisz do nas: sopot@lion-apartments.pl lub tel. +48 511 813 055 w celu zamówienia usługi.
POBYT ZE ZWIERZĘTAMI
Pobyt ze zwierzętami jest możliwy w większości naszych apartamentów. Obowiązuje dodatkowa opłata 100 PLN za pobyt. Za wszelkie powstałe szkody, odpowiedzialność finansową ponosi właściciel.

Pobyt zwierząt nie może zakłócać spokoju pobytu pozostałych Gości / mieszkańców budynku.

Napisz do nas: sopot@lion-apartments.pl lub tel. +48 511 813 055 w celu potwierdzenia.