Najlepsze ceny. Najlepsze oferty.

Romantyczny weekend dla dwojga

Lion Apartments

Błoga atmosfera, klimatyczne wnętrza apartamentów, przepyszne jedzenie, śniadanie pod same drzwi i ukochana osoba u boku? Taki magiczny wyjazd to coś, co należy się każdej parze!

Trójmiasto we dwoje
Z uwagi na doskonałe rozwiązanie komunikacyjne, Sopot jest świetną bazą wypadową do tego, by zwiedzić Trójmiasto. Jeśli marzysz o tym, by stanąć ze swoją drugą połówką na trzymasztowym żaglowcu, który przepłynął blisko pół miliona mil morskich, to koniecznie odwiedź statek-muzeum „Dar Pomorza” w Gdańsku. Możecie też wspólnie przejść się po molo w Orłowie oraz zobaczyć, powoli zanikający, Orłowski Klif – najlepiej przy zachodzie słońca! Skontaktuj się z nami i spędź romantyczny weekend dla dwojga w Sopocie!
Weekend dla dwojga w Sopocie
W naszej ofercie znajdziesz miejsca, które zachwycą Twoją drugą połówkę. Wszystkie są urządzone z dbałością o każdy detal i mają piękne wnętrza. A my chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie miejsce, w którym przygotujemy zjawiskową aranżacje choćby w postaci schłodzonego prosecco z bukietem kwiatów w towarzystwie owoców lub czekolady. Co więcej, wyobraź sobie poranną kawę z widokiem na przepiękne Morze Bałtyckie, które znajduje się tak blisko, że wystarczy kilka minut samochodem, by znaleźć się na jego szerokich, piaszczystych plażach.